

Короткий опис серії
Кондиціонери Sensei серії Lux відмінно підійдуть для охолодження та обігріву квартир, офісів та приватних будинків. Настінні спліт-системи Sensei складаються з внутрішнього та зовнішнього блоку, комплектуються пультом ДУ, оснащуються фільтрами для очищення повітря, популярні так як зручні для застосування у житлових та адміністративних будинках. Внутрішній блок призначений для встановлення на стіні, під стелею приміщення, має сучасний дизайн, а також оснащений прихованим під панеллю індикатором температури.
Дизайн
Сучасність, правильність форм, стриманість – ключові особливості колекції. Моделі серії Lux стануть ідеальним доповненням до будь-яких інтер’єрних рішень, доповнять класичні та сучасні стилістичні напрямки.
Компресор
Спліт-системи серії оснащені надійним неінверторним компресором GMCC, що працює на безпечному та високоефективному фреоні R410A. Пристрій працює в діапазоні температур від -7 до +43 ° С. Компресор стійкий до температурних коливань та демонструє відмінні показники у різних кліматичних умовах.
Функції
Кондиціонери серії LUX мають кілька режимів роботи: обігрів, охолодження, осушення, вентиляція, AUTO. Додаткові функції: автоперезапуск, осушення (дегідрація). Такий опціональний набір дозволяє підтримувати комфортний мікроклімат у приміщеннях площею від 20 до 70 кв. м.
Пульт
Управління системою здійснюється за допомогою дистанційного пульта з дисплеєм контролю параметрів.
Низький рівень шуму компресора
Інноваційна конструкція знижує рівень шумоутворення
Ергономічний пульт ДК
У комплектацію входить пульт для зручного дистанційного керування системою.
Світлодіодний індикатор температури
Внутрішній блок оснащений світлодіодним індикатором, що відображає температуру повітря
Режим Turbo/Sleep
За допомогою однієї кнопки можна забезпечити комфортні умови для сну або підвищити потужність системи
Встановлення таймера
Ви можете встановити час запуску/вимкнення системи
Діапазон робочих температур
Кондиціонер працює в режимі обігріву/охолодження при температурних показниках -7 – +43° С
Режим енергозбереження
Кондиціонер при натисканні кнопки Eco переходить в економний режим енергозбереження.
Очищення/обігрів
Функція очищення "Clean/Heating" очищає кондиціонер від конденсату, запобігаючи утворенню цвілі.
Авторозморожування
Щоб уникнути зледеніння зовнішнього блоку і, як наслідок, його поломки, автоматично вмикається система авторозморозки (5–10 хвилин кондиціонер працює в режимі охолодження без включення вентилятора внутрішнього блоку, від чого теплообмінник зовнішнього блоку нагрівається та відтає).
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | SENSEI |
| Назначение кондиционера | Бытовой |
| Тип кондиционера | Сплит-система |
| Тип внутреннего блока | Настенный |
| Режим работы кондиционера | Охлаждение/обогрев |
| Рекомендуемая площадь помещения | 75 кв.м |
| Поток воздуха | 1000 куб. м/час |
| Охлаждающая способность | 24000 BTU/ч |
| Мощность обогрева | 7090 Вт |
| Мощность охлаждения | 7030 Вт |
| Цвет корпуса | Белый |
| Страна производитель | Китай |
| Дополнительный сервис | Настройка, Установка, Сервисное обслуживание |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Состояние | Новое |
| Wi-Fi модуль | Нет |
| Сезонная энергоэффективность охлаждение/обогрев | 3.2/3.6 |
| Класс энергопотребления (охлаждение/обогрев) | A/A |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Инвертор | Нет |
| Тип управления | Пультом |
| Количество режимов работы | 5 |
| Автоматический режим работы | Да |
| Ночной режим работы | Да |
| Пульт дистанционного управления | Да |
| Таймер | Да |
| Дисплей | Да |
| Фильтр | Предварительный фильтр |
| Функция ионизации | Нет |
| Функция памяти | Да |
| Регулировка направления потока воздуха | автоматическая |
| Количество скоростей работы вентилятора | 4 |
| Режим осушения воздуха | Да |
| Режим вентиляции | Да |
| Режим приточной вентиляции | Нет |
| Уровень шума | 36 дБ |
| Теплый пуск | Да |
| Датчик присутствия | Нет |
| Максимальная длина коммуникаций | 15 м |
| Защита от замерзания | Да |
| Минимальная температура | -7 град. |
| Максимальная температура | 43 град. |
| Используемый хладагент | R410a |
| Параметры работы прибора | |
| Потребляемая мощность в режиме охлаждения | 2190 Вт |
| Потребляемая мощность в режиме обогрева | 1950 Вт |
| Минимальная рабочая температура окружающей среды | -7 град. |
| Максимальная рабочая температура окружающей среды | 43 град. |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритные размеры внутреннего блока | |
| Высота внутреннего блока | 291 мм |
| Ширина внутреннего блока | 900 мм |
| Глубина внутреннего блока | 218 мм |
| Вес внутреннего блока | 10.5 кг |
| Габаритные размеры внешнего блока | |
| Высота внешнего блока | 635 мм |
| Ширина внешнего блока | 820 мм |
| Глубина внешнего блока | 310 мм |
| Вес внешнего блока | 37 кг |
- Цена: 36 100 ₴




